Aktualita

Startuje PVShop.cz – specializovaný e-shop s kvalitní fotovoltaikou a nadstandardními službami

Kompletní sortiment pro fotovoltaický byznys je nyní k dispozici na nově spuštěném e-shopu www.pvshop.cz. Do nabídky jsou zařazeny zejména produkty od výrobců
z prestižní skupiny Tier 1, kteří patří mezi světovou špičku. PV Shop se primárně zaměřuje na dodávky B2B, vše potřebné zde pořídí prodejci i instalační firmy. Samozřejmostí je odborné poradenství a spolehlivý servis.

PV Shop: čeští odborníci s mezinárodními kontakty

PV Shop je 100% česká společnost, která zásobuje domácí trh tím nejlepším, co fotovoltaika v současnosti nabízí. Díky 15 letům zkušeností v oboru má PV Shop nejen potřebné informace a znalosti, ale také nadstandardní vztahy s předními světovými výrobci. Dokáže tak pro své zákazníky zajistit špičkové komponenty pro fotovoltaické elektrárny za příznivou cenu a v nejkratším možném čase.

„Spolupracujeme zejména s výrobci komponentů ze skupiny Tier 1. Jde o nejlepší firmy
v oboru, inovátory, kteří neustále vylepšují a zefektivnují využití sluneční energie. Komunikujeme s nimi napřímo, což nám umožňuje vyjednat zajímavé ceny a velmi pružně řešit všechny požadavky,“
říká Antonín Lůbal, ředitel PV Shopu.

V PV Shopu najdete kompletní sortiment pro fotovoltaiku od solárních panelů, střídačů a bateriových systémů až po montážní systémy a příslušenství.

4 důvody, proč si vybrat PV Shop

Specialisté na fotovoltaiku – PV Shop fotovoltaice skutečně rozumí a pomůže vybrat to nejlepší řešení pro prodejce i instalační firmy.

Rychlost dodávek – Mezi e-shopem a výrobci nefiguruje žádný prostředník, zboží proto dorazí v nejkratším možném čase.

Férová cena – Díky přímým dodávkám od výrobců nabízí PV Shop produkty za velmi zajímavé ceny.

Zákaznický servis – PV Shop má přístup k technické a informační podpoře od samotných výrobců. Zákaznické požadavky tak vyřeší opravdu rychle a účinně.

Minext Pro

30. 8. 2023

zpět na úvodní stránku